MT10-7000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
MT10-7000
Test hose, R1/4 x M16 7000mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
7000 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Testslange, R1/4 x M16 A7000mm
Andre kigger på
High pressure hose 630 bar DN2
High pressure hose 630 bar DN2
Varenummer:
S2DN2
0 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Test hose assy., M16xM16
Test hose assy., M16xM16
Varenummer:
MT14-2000
1 pcs
Test hose assy., M16 x M16 A5
Test hose assy., M16 x M16 A5
MT14-5000
High pressure hose 340 bar DN4
High pressure hose 340 bar DN4