KR-32X38X2.0
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-32X38X2.0
Copper washer rg1
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
32 mm
Diameter utv.
38 mm
Höjd
2 mm
Materialtjocklek
2 mm
Märke namn
Hydraspecma
Passar till BSP gänga
G 1
Passar till UNF gänge
1.1/4-12
Passar till metrisk gänga
M32
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C