OR20.0X2.5-N90
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
OR20.0X2.5-N90
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Diameter inner
20 mm
Material thickness
2.5 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C