NK06BE10
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
NK06BE10
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Pakke str.
10 st
Stregkode
253991
Brutto vægt
0,012 Kg
Netto vægt
0,012 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Product datasheet
Andre kigger på
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Varenummer:
BR-61953103
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
Varenummer:
NK08RN16
5 st
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
150-12L-04
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
Banjobult M8x1, L=22 C=17
Banjobult M8x1, L=22 C=17
313M8X1
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 8mm/SL4mm
NK02DRN08
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Slangnippel Lågtryck Rak Utv M12x1,5. 6L / SL 6 mm
NK04CEM126
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
Banjobult M6x1, L=21 C=17
Banjobult M6x1, L=21 C=17
313M6X1
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
313M12X1.25
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Slangnippel Lågtryck Rak Plan utv M22x1.5 / SL 12,5 mm
NK13ENM22
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
Banjo 10mm 20GR
Banjo 10mm 20GR
Banjoadapter DIN 7642
Banjoadapter DIN 7642
NK06RN08
Presskoppling UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
Slangnippel Lågtryck Banjonippel 10mm / SL 6 mm