STOPFA13135
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
38 varianter
Valgt variant:
STOPFA13135
Stopflex Hose band Ø13-13,5mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
OP Srl
Diameter max.
13.5 mm
Diameter min.
13 mm
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,05 Kg
Net weight
0,05 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Stopflex® hose clamp for hydraulic hose.
Product catalog
Andre kigger på
25mm Safeplast protection Black, std. 25 mtr reel