STOPFA11115
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
38 varianter
Utvald variant:
STOPFA11115
Stopflex Hose band Ø11-11,5mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
OP Srl
Diameter max.
11.5 mm
Diameter min.
11 mm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Stopflex® hose clamp for hydraulic hose.
Product catalog
Andra tittar på
25mm Safeplast protection Black, std. 25 mtr reel