SIMKO-120
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
SIMKO-120
Piston seal Simko 320-120x106x32,00 NBR
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
106 mm
Diameter outer
120 mm
H
32,9 mm
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C
Type
SIMKO 320
h
22,5 mm