MT14-10000
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
MT14-10000
Test hose assy., M16 x M16 A1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
10000 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C