MF1002M25NB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
MF1002M25NB
Filter element - MPF - 25my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
28 mm
Diameter outer
70 mm
Filtration
Nominal
Filtration degree
25 my
Flow rate nominal LMin
158 lpm
Length
140 mm
Model code
MF1002-M25N-B
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,20 Kg
Nettovikt
0,20 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
MF filter elements for filters installed in the tank, models MPF and MPT.
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Returfilter - 10my absolut - 1.1/4" BSP
Varenummer:
MPF1811G1A10
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Returfilter - 10my absolut - 3/4" BSP
Varenummer:
MPF1002G2A10
Filterelement - MPF - 10my absolut
MF1002A10HB
Trykindikator - 0-6 bar - 1/8" BSPT - tilslut: bagud
BVA14P01
Filterelement - MPF - 10my nominel
MF1002P10NB
Returfilter - 10my absolut - 1/2" BSP
MPF0301G1A10
Elektrisk trykindikator - 1.5 bar
BEA15HA50P01
Returfilter - 10my absolut - 1" BSP
MPF1003G3A10
Returfilter - 10my nominel - 3/4" BSP
MPF1002G2P10
MF1001P10NB
Returfilter - 10my nominel - 1/2" BSP
MPT0252-001
MF1001A10HB
Returfilter - 10my absolut - 1.1/2" BSP
MPF4002G2A10
Returfilter - 10my nominel - 2" BSP
MPF4003G3P10
MPF0301G1P10
MPT0252-003
Returfilter - 60my nominel - 1.1/4" BSP
Filterelement - MPF - 60my nominel
MF1002M60NB
Returfilter - 6my absolut - 1.1/4" BSP
MPF1811G1A06
Filterelement - MPT - 10my absolut
Returfilter - 10my nominel - 1.1/4" BSP
MPF1811G1P10
Elektrisk trykindikator - 2.5 bar
BEA25HA50P01
Returfilter - 10my nominel - 1" BSP