DKE-1714/L-X24-DC Atos solenoid valve Cetop5
DKE-1714/L-X24-DC Atos magnetventil Cetop5
Varenummer:
DKE1714/L-H
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Plastmøtrik DKE-ventil med 22x1.5 gevind
Artikelnummer: SET3-M200027
24Vdc magnetspole DKE 36w
Artikelnummer: SPCAE24DC
Aktivering
Manual emergency override, Solenoid
Antal veje/positioner
4/3
Beskyttelsesklasse
IP 65
Flow Nominel
150 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
DKE-1714/L-X24-DC
Mærke navn
Atos
NG ISO-størrelse
NG10
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Spænding
24 V
Standard ISO
ISO 4401
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
DC
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tilspændingsmoment
15 Nm
Tryk T maks.
210 bar
Tryk maks.
350 bar