6060.3SAH
Förpackningsstorlek:
0 Set
Minsta beställningskvantitet:
1 Set
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
6060.3SAH
Heavy clamp ø60.3 - Black SAH - DIN 4 Heavy
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Bredd
45 mm
D1
60,3 mm
DIN storlek
4
Diameter rör
60,3 mm
Färg
Black
Grupp Stauff
6S
H
87 mm
L1
115 mm
L2
90 mm
Modell kod
6060.3-SA-H
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+125 °C
Temperatur min.
-40 °C