2RG3/4X40
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
2RG3/4X40
Flange 90° 3/4" BSP - (3) 40mm
Spare parts (1)
O-ring 90S
Artikelnummer:
23.81X2.62S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Bolt dimension
M8x25 mm
Brand Name
Hydraspecma
Holes circle
40 mm
I
40 mm
Material
Steel
Number of bolts
3
O-ring
23,81X2,62S mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
White zinc plated
Thread inner
G 3/4 BSP
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,36 Kg
Nettovikt
0,36 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Vinkelflange 3/4" BSP - (3) Boltcirkel 40mm