25.30X2.40S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
25.30X2.40S
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Diameter inner
25.3 mm
Material
NBR
Material thickness
2.4 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C