155B4206
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
155B4206
Joystick
Similar items (1)
Orbit Motor WS 080 CR SAE A 4-hul ø32mm Black
Artikelnummer:
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Continuous power max.
15.5 kW
Continuous rotation max.
810 rpm
Displacement
80.5 cm3
Drainport
G 1/4 BSP
Holes circle
106.4 mm
Mounting flange
Square 82,5
Number of mounting holes
4
Pressure drop continuous max.
210 bar
Recess
82,5 mm
Shaft diameter
32 mm
Shaft keyway
10,0 mm
Torque continuous max.
240 Nm