Dobbelt rørholder ø10-10 - Grøn Glat Polypropylen - DIN 1 Twin - 110/10-PP-H
Varenummer:
11010PPH
Pakke str.:
1 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
10 mm
DIN size
1
Diameter pipe
10 mm
Group Stauff
1D
H
26,5 mm
L1
36 mm
L2
20 mm
Material
Polypropylene
Model code
110/10-PP-H
Number of bolts
1
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Smooth
Width
30 mm
d2
10 mm