M32804750550
Filtrering
Aksel diameter mm
75 (1)
Antal motor poler
Anvend filter
Effekt kW
Anvend filter
Materiale
Støbejern (1)
Montagetype
B3/B5 (1)
Spænding V
Diameter flange mm
Effektivitetsklasse
IE3 (1)
Rotationshastighed ved 50 Hz rpm
Bolt afstand mm
Effekt Hk
Akseltype
Cylindrisk (1)
Motor byggestørrelse IEC
280S (1)
Diameter bolthul mm
Aksel notgang mm
Strømtype
AC (1)
Reces mm
Relateret indhold
Du søgte efter: M32804750550
Listevisning
Gittervisning
Præcis match
HMC3 280 1470rpm 75,0kW 4 pol B35/550 IE3, sort 400/690V