SDM080/TG4-250 overtryksvent 160-250 bar
Trykbegrænsningsventil for SDM080.
…
Læs mere
Varenummer:
X162121250
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Flow Nominel
25 lpm
Model kode
SDM080/TG4-250
Mærke navn
Walvoil
Tryk maks.
315 bar
Trykindstilling maks.
250 bar
Trykindstilling min.
160 bar