UN10X18X06
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN10X18X06
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
10 mm
Diameter udvendig
18 mm
H
6 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar