MF4001P10NB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
MF4001P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hul
50 mm
Diameter udvendig
130 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
370 lpm
Længde
160 mm
Model kode
MF4001P10NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar