MF1801A10HB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF1801A10HB
Filterelement - MPF - 10my absolut
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hul
40 mm
Diameter udvendig
100 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
235 lpm
Længde
210 mm
Model kode
MF1801A10HBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar