MF1002A10HB
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
MF1002A10HB
Filterelement - MPF - 10my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hul
28 mm
Diameter udvendig
70 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
65 lpm
Længde
140 mm
Model kode
MF1002A10HBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar