HP10-2-N1016
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Lynkobling hun HP (ISO-A) - DN12 - M16x1.5 (10L) skot
Artikelnummer: HP10-1-N1016
Diameter rør
10 mm
E
M14x1,5
Flow Nominel
100 lpm
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
H
20,6 mm
ISO størrelse
12.5
Model kode
HP10-2-N1016
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
NBR
Serie
S
Standard ISO
ISO 7241-1-A
Størrelse
1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
250 bar
Y
27 mm