HMC5500400
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
51 varianter
Valgt variant:
HMC5500400
Dobbeltvirkende cylinder HMC Ø80/50x400
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig cylinder
80 mm
Diameter stang
50 mm
Diameter udvendig
92 mm
Diameter øje
40 mm
E
G 1/2 BSP
Indbygningsmål
674 mm
Model kode
HMC5500400
Mærke navn
Contarini Leopold
Slaglængde
400 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde
28 mm
Øjebredde cylinder
94 mm
Øjebredde top
28 mm