Kobling 5/8, ø22 banjo 10G-22DBJ Gates MegaCrimp
Tilslutning: Banjoøje for metriske banjobolte.
Pakning/tætningsflade: kobberring mellem banjo og banjobolt.
Osanumero:
G1022ML
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Banjobolt M22x1,5 38MM
Artikelnummer: 50ME22
Kobberskive M22
Artikelnummer: KR-22X27X1.5
A
76,2 mm
Arbejdstryk
20 MPa
B
38,7 mm
D
5/8"
DN
16 mm
Diameter banjo
22 mm
F
95,7 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Stål
Model kode
10G-22DBJ
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Slangekoblingstype
Med fast kappe
Slangestørrelse
5/8 "
Vinkel
0 °
X
22,1 mm