FXRVZ18LR12WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
FXRVZ18LR12WD
Kontraventil (->) - ø18L x 1/2" BSP - 1 bar - WD pakning
Tilbehør (3)
Dobbelt skærering - ø18L
Varenummer:
FIDS18L
Omløber - ø18L - M26x1.5
Varenummer:
FIM18L
Double cutting ring WDDS - ø18L - packing
FIWDDS18L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
18 mm
Gevind
G 1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-18LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar
Tryk åbning
1 bar
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
0,106 Kg
Netto vægt
0,106 Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Ofte købt sammen med
Lynkobling han - Tema - DN12 - G1/2"
T5020
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Termokontakt BSP 1/2" 80 °C Normal åben
598265
0 pcs
Lynkobling han - Tema - DN12 - G1/2" m. eliminator
T5021
Termokontakt BSP 1/2" 90 °C Normal åben
598266
Termokontakt BSP 1/2" 47 °C Normal åben
Lynkobling hun - Tema - DN12 - G1/2"
Termokontakt BSP 1/2" 60 °C Normal åben
Termokontakt BSP 1/2" 55 °C Normal åben
1/2" Kappe - 1SN/2SN - AISI316
1/2" Kappe - 1SN/2SN - AISI316
R0843
Lynkobling hun - Tema - DN12 - G1/2" m. eliminator
Termokontakt BSP 1/2" 38 °C Normal åben