FXRVZ14SR12WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
FXRVZ14SR12WD
Kontraventil (->) - ø14S x 1/2" BSP - 1 bar - WD pakning
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
14 mm
Material
Stål
Model code
FI-RVZ-14SR-WD-B-W3-1
Pressure max.
400 bar
Pressure opening
1 bar
Safety factor
2.5
Series
S
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 1/2 BSP
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
0,106 Kg
Netto vægt
0,106 Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Köps ofta tillsammans med
Lynkobling han - Tema - DN12 - G1/2"
Artikelnummer:
T5020
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Termokontakt BSP 1/2" 80 °C Normal åben
Artikelnummer:
598265
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Lynkobling han - Tema - DN12 - G1/2" m. eliminator
T5021
Termokontakt BSP 1/2" 90 °C Normal åben
598266
Termokontakt BSP 1/2" 47 °C Normal åben
Lynkobling hun - Tema - DN12 - G1/2"
Termokontakt BSP 1/2" 60 °C Normal åben
Termokontakt BSP 1/2" 55 °C Normal åben
1/2" Kappe - 1SN/2SN - AISI316
1/2" Kappe - 1SN/2SN - AISI316
R0843
Lynkobling hun - Tema - DN12 - G1/2" m. eliminator
Termokontakt BSP 1/2" 38 °C Normal åben