FXGE14SM20WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
FXGE14SM20WD
Indskruning - ø14S x M20x1.5 - WD pakning
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
14 mm
Dimension i
14 mm
Gevind T
M20x1,5
Gevind udvendig metrisk
M20x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
41 mm
L1
51 mm
L2
19 mm
Materiale
Stål
Model kode
A14RSWDZN
Mærke navn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
27 mm
S2
27 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
125 Nm
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
14 mm
d2
10 mm
i
14 mm