FXGE12SR34
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
FXGE12SR34
Indskruning - ø12S x 3/4"
Tilbehør (5)
Cutting ring - ø12L
Varenummer:
DPR12LS
Dobbelt skærering - ø12L
Varenummer:
FIDS12LS
Omløber - ø12S - M20x1.5
FIM12S
Double cutting ring WDDS - ø12L/S - packing
FIWDDS12LS
M12S nut ø12 M20x1,5
M12S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
12 mm
Diameter rør
12 mm
Dimension i
16 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
43 mm
L1
52 mm
L2
19,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-12SR3/4-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
32 mm
S2
24 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tilspændingsmoment
350 Nm
Tryk maks.
630 bar
Vinkel
0 °
d2
8 mm
i
16 mm
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
0,165 Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Indskruning - ø12S x 3/4"
Produkt datablad
3D-fil
Bemærk: Åbning af 3D-filer kræver et program der understøtter fil-formatet
Ofte købt sammen med
Indskruning - ø20S x 3/4" BSP - WD pakning
A20RSWDX
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Indskruning - ø18L x 3/4" BSP - WD pakning
A18LR3/4WDX
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
A12SR3/4X
Indskruning - ø12L x 3/4" BSP - WD pakning
A12LR3/4WDX
Indskruning - ø28L x 3/4" BSP
Indskruning - ø28L x 3/4" BSP
A28LR3/4X
Indskruning - ø18L x 3/4" BSP 60°
FXGE18LR34DF
Indskruning - ø22L x 3/4" BSP - WD pakning
A22RLWDX
Banjo - ø22L x 3/4" BSP - teflon tætningsring
SBE22RLWDX
Indskruning - ø15L x 3/4" UNF
Indskruning - ø15L x 3/4" UNF
A15L3/4UNFX
Indskruning - ø28L x 3/4" BSP - WD pakning
A28LR3/4WDX
Kontraventil (<-) - ø20S x 3/4" BSP - 1 bar - WD pakning
RV20RSX
Vinkel indskruning 90° stilbar - ø22L x 3/4" BSP
BE22RL/OAX
FXGE28LR34
Mach2+4 lynkobling 3/4" BSP NS hanpart indv. gev.
Indskruning - ø25S x 3/4" BSP - WD pakning
A25SR3/4WDX
Indskruning - ø20S x 3/4" BSPT
Indskruning - ø20S x 3/4" BSPT
AP20SR3/4X
Indskruning - ø18L x 3/4" UNF
Indskruning - ø18L x 3/4" UNF
A18L3/4UNFX
Vinkel indskruning 45° stilbar - ø16S x 3/4" BSPT
BP16SR3/4X
Indskruning - ø25S x 3/4" BSP indv 60°.
A25SR3/4AX
Vinkel indskruning 90° - ø20S x 3/4" BSP
B20RSX
Kontraventil (->) - ø22L x 3/4" BSP - 0.5 bar - WD pakning
RZ22RL0.5X
Indskruning - ø20S x 3/4" NPT
Indskruning - ø20S x 3/4" NPT
A20SNPTX
Indskruning - ø22L x 3/4" NPT
Indskruning - ø22L x 3/4" NPT
A22LNPTX
Påskruning - ø14S x 3/4" BSP indv - AISI 316Ti
AI14SR3/4X/7
Indskruning - ø16S x 3/4" NPT
Indskruning - ø16S x 3/4" NPT
A16S3/4NPTX
Indskruning - ø22L x 3/4" BSPT
Indskruning - ø22L x 3/4" BSPT
AP22LR3/4X