FXGE06LM12
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
FXGE06LM12
Indskruning - ø06L x M12x1.5
Tillbehör (4)
Skärring 6LS
Partnumber:
DPR06LS
Dobbelt skærering - ø06L
Partnumber:
FIDS06LS
Dobbelt skærering WDDS - ø6L/S - pakning
FIWDDS06LS
Mutter 6L (M12x1.5)
M06L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
6 mm
Dimension i
12 mm
Gevind T
M12x1,5
Gevind udvendig metrisk
M12x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
29 mm
L1
37 mm
L2
10 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-06LM12x1.5-W3
Mærke navn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
17 mm
S2
14 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tilspændingsmoment
45 Nm
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
6 mm
d2
4 mm
i
12 mm