FT12-1-IGF12
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Skruelynkobling han flatface FT - DN12 - 3/4"BSP indv
Varenummer: FT12-2-IGF12
DN
12 mm
Flow Nominel
120 lpm
Gevind indvendig
G 3/4 BSP
ISO størrelse
12
Materiale
Stål
Model kode
FT12-1-IGF12
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
Størrelse
1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
550 bar
Tryk sprængning min.
1400 bar