FISNV12L08L
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
FISNV12L08L
Omvendt samler - ø12L x ø8L
Specifications
Dimensions and shipping
D3
5 mm
D4
5 mm
Diameter rør
12 - 8 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L1
36 mm
L2
38,3 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-SNV-12/08L-V-W3-DKO
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
22 mm
S2
17 mm
Serie
L
Serie 1
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
12 mm
d2
8 mm