EPL40350ST
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Area kolv trycksida
12.57 cm2
B
482 mm
C
G 3/8 BSP
D
55 mm
Diameter stång
40 mm
Diameter ôg
20.4 mm
Dimension F
20.4 mm
E
70 mm
G
39 mm
Gänga
G 3/8 BSP
H
40 mm
Inbyggnadsmått
482 mm
Modell kod
EPL40350ST
Slaglängd
350 mm
Tryck max.
250 bar
d
40 mm