DYSE-BS12L05
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
DYSE-BS12L05
Dyseskive 12L ø0.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter utv.
12 mm
Materialtjocklek
1 mm
Munstycksstorlek
0.5 mm
Oljeviskositet rekommanderad
10 - 200 cSt
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar