DYSE-6/1.20U
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
71 varianter
Valgt variant:
DYSE-6/1.20U
Dyse u/hoved G, ø 1,20, messing
Specifications
Dimensions and shipping
Dysestørrelse
1.2 mm
Gevind udvendig metrisk
M6
Materiale
Messing
Mærke navn
Hydraspecma
Olieviskositet anbefalet
15 - 50 cSt
Tryk maks.
300 bar
Type
G
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
CHE
Intrastat code
Product information
Frequently bought together with
1/2" Kontraventil 0.5 bar
1/2" Kontraventil 0.5 bar
Partnumber:
VU-12
Package size:
1 pcs
Dobbelt skærering ø 12 Mat. 1.4571
Partnumber:
DS12L/71
3/4" Kontraventil 8.0 bar
3/4" Kontraventil 8.0 bar
VU-34-80
Kontraventil-AISI316-Tognella 1/2
FT2260/6-12
Omløber ø12 M18x1,5 mat.1.4571 Mat. 1.4571
M12L/71
Kontraventil-AISI316-Tognella 3/8
FT2260/6-38
1/4" Kontraventil 0.5 bar
1/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-14
3/8 kontraventil, 0,5 bar
3/8 kontraventil, 0,5 bar
CA10
3/8" Kontraventil 0.5 bar
3/8" Kontraventil 0.5 bar
VU-38
1" Kontraventil 0.5 bar
1" Kontraventil 0.5 bar
VU-100
3/4" Kontraventil 0.5 bar
3/4" Kontraventil 0.5 bar