DYSE-5/0.20U
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
71 varianter
Valgt variant:
DYSE-5/0.20U
Dyse u/hoved G, ø 0,20, messing
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Dysestørrelse
0.2 mm
Gevind udvendig metrisk
M5
Materiale
Messing
Mærke navn
Hydraspecma
Olieviskositet anbefalet
15 - 50 cSt
Tryk maks.
300 bar
Type
G
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,02 Kg
Netto vægt
0,02 Kg
Oprindelsesland
CHE
Intrastat varekode
Produkt information
Ofte købt sammen med
1/2" Kontraventil 0.5 bar
1/2" Kontraventil 0.5 bar
Varenummer:
VU-12
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
Dobbelt skærering ø 12 Mat. 1.4571
Varenummer:
DS12L/71
3/4" Kontraventil 8.0 bar
3/4" Kontraventil 8.0 bar
VU-34-80
Omløber ø12 M18x1,5 mat.1.4571 Mat. 1.4571
M12L/71
Kontraventil-AISI316-Tognella 3/8
FT2260/6-38
Kontraventil-AISI316-Tognella 1/2
FT2260/6-12
3/8 kontraventil, 0,5 bar
3/8 kontraventil, 0,5 bar
CA10
3/8" Kontraventil 0.5 bar
3/8" Kontraventil 0.5 bar
VU-38
1" Kontraventil 0.5 bar
1" Kontraventil 0.5 bar
VU-100
1/4" Kontraventil 0.5 bar
1/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-14
Dobbelt skærering ø 08 Mat. 1.4571
DS08L/71
3/4" Kontraventil 0.5 bar
3/4" Kontraventil 0.5 bar
VU-34
Dobbelt skærering ø 25 Mat. 1.4571
DS25S/71
Kontraventil 3/4 justerbar 5-30 bar
LCA19/30
Kontraventil 1/2 udv. gevind åbningstryk 0,35 bar, WP350bar
VU12M
Kontraventil-AISI316-Tognella 3/4
Omløber ø8 M14x1,5 mat.1.4571 Mat. 1.4571
M08L/71
1.1/4" Kontraventil 1.0 bar
1.1/4" Kontraventil 1.0 bar
VU-114
Omløber ø35 M45x2 mat.1.4571 Mat. 1.4571
M35L/71
Dobbelt skærering ø 28 Mat. 1.4571
DS28L/71
1/4 kontraventil, 0,5 bar
1/4 kontraventil, 0,5 bar
CA07
1.1/4" Kontraventil 8.0 bar
1.1/4" Kontraventil 8.0 bar
VU-114-80
Kontraventil - ø12L - 1 bar
Kontraventil - ø12L - 1 bar