A28MLWDX/71
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
A28MLWDX/71
Indskruning - ø28L x M33x2 - WD pakning - AISI 316Ti
Tilbehør (2)
Reservedele (1)
Dobbelt skærering ø 28 Mat. 1.4571
Varenummer:
DS28L/71
Omløber ø28 M36x2 mat.1.4571 Mat. 1.4571
Varenummer:
M28L/71
Tætningsring 1+M33 i Viton
WD1VIT
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Dimension i
18 mm
Gevind T1
M36x2
Gevind T2
M33x2 mm
L1
54 mm
L2
43 mm
L3
17,5 mm
Materiale
Rustfrit stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Volz
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
S1
41 mm
S2
41 mm
Serie
L
T2
310 mm
Temperatur maks.
+200 °C
Vinkel
0 °
d1
28 mm
d2
23 mm
i
18 mm