A22MLWDX/71
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
A22MLWDX/71
Indskruning - ø22L x M26x1.5 - WD pakning - AISI 316Ti
Reservdelar (1)
Tætningsring 3/4+M26+M27 i viton
Partnumber:
WD3/4VIT
Specifications
Dimensions and shipping
Dimension i
16 mm
Gevind T1
M30x2
Gevind T2
M26x1,5 mm
L1
50,5 mm
L2
40 mm
L3
16,5 mm
Materiale
Rustfrit stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Volz
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
S1
32 mm
S2
36 mm
Serie
L
T2
180 mm
Temperatur maks.
+200 °C
Vinkel
0 °
d1
22 mm
d2
18 mm
i
16 mm