A15LM16X/71
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
A15LM16X/71
Indskruning - ø15L x M16x1.5 - AISI 316Ti
Accessories (1)
Dobbelt skærering ø 15 Mat. 1.4571
Partnumber:
DS15L/71
Specifications
Dimensions and shipping
Dimension i
12 mm
Gevind T1
M22x1,5
Gevind T2
M16x1,5 mm
L1
40,5 mm
L2
32 mm
L3
13 mm
Materiale
Rustfrit stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Volz
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
24 mm
S2
27 mm
Serie
L
T2
65 mm
Temperatur maks.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Vinkel
0 °
d1
15 mm
d2
9 mm
i
12 mm