A10S7/16UNFX
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
A10S7/16UNFX
Indskruning - ø10S x 7/16" UNF
Tilbehør (1)
Dobbelt skærering - ø10L
Varenummer:
DS10L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
10 mm
Gevind udvendig
7/16-20 UNF
Gevind udvendig metrisk
M18x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XA10S71620UZN
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar