6050.8PPH
Förpackningsstorlek:
0 Set
Minsta beställningskvantitet:
1 Set
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
6050.8PPH
Svær rørholder ø50.8 - Grøn PPH - DIN 4 Svær
Tillbehör (1)
Hexagon head bolt - M12x100 - DIN 4 Heavy - ZiNi
Artikelnummer:
AS6S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Grøn
D1
50,8 mm
DIN size
4
Diameter pipe
50,8 mm
Group Stauff
6S
H
89 mm
L1
115 mm
L2
90 mm
Material
Polypropylen
Model code
6050.8-PP-H
Number of bolts
2
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Glat
Width
45 mm
Förpackningsstorlek
0 Set
Streckkod
Bruttovikt
0,17 Kg
Nettovikt
0,17 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Svær serie rørholder i polypropylen (standard).
Temperaturområde: -30° til +90°C.