5TIR112358
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112358
SD25/3 boltsæt 3 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
3
Flow Nominel
240 lpm
Længde
358 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar