4CAV601250
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
4CAV601250
CD kabel, 1250mm. Walvoil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bøjningsradius
150 mm
Gevind 1 metrisk
M6
Gevind 2 metrisk
M16x1,5
Kabellængde
1.25 m
Model kode
4CAV601250
Mærke navn
Walvoil
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,45 Kg
Nettovikt
0,45 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
CD kabel, 1250mm. Walvoil
Andra tittar på
CD cable, 2000mm. Walvoil
CD cable, 2000mm. Walvoil