4CAV601000
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
4CAV601000
CD kabel, 1000mm. Walvoil
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
150 mm
Gevind 1 metrisk
M6
Gevind 2 metrisk
M16x1,5
Kabellængde
1 m
Model kode
4CAV601000
Mærke navn
Walvoil
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,40 Kg
Net weight
0,40 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
CD kabel, 1000mm. Walvoil
Others has been looking for
CD kabel, 2000mm. Walvoil
CD kabel, 2000mm. Walvoil
Partnumber:
4CAV602000
Min. order quantity is:
1 pcs
CD kabel, 1500mm. Walvoil
CD kabel, 1500mm. Walvoil
Partnumber:
4CAV601500
CD kabel, 2500mm. Walvoil
CD kabel, 2500mm. Walvoil
CD kabel, 1250mm. Walvoil
CD kabel, 1250mm. Walvoil
CD kabel, 3000mm. Walvoil
CD kabel, 3000mm. Walvoil
CD kabel, 3500mm. Walvoil
CD kabel, 3500mm. Walvoil
CD kabel, 1750mm. Walvoil
CD kabel, 1750mm. Walvoil