21BB0404
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
21BB0404
Vinkel 1/4 BSPx1/4 BSP 45gr
Specifications
Dimensions and shipping
B
21 mm
CH
19 mm
D
28 mm
F
G1/4 - BSP
F1
G1/4 - BSP
Gevind udvendig
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
El-forzinket
Størrelse
6 mm
Tryk maks.
400 bar