IOX024-120, FINAL ASM
IOX024-120, FINAL ASM
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Antal CAN busser
1
Antal indgange
8
Antal stikben
24
Antal udgange
8
Beskyttelsesklasse
IP 67
Forsyningsspænding maks.
36 V
Forsyningsspænding min.
9 V
Mærke navn
Danfoss
Strømstyke output maks.
24 A
Temperatur omgivelse maks.
+70 °C
Temperatur omgivelse min.
-40 °C