MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Danfoss
Current out max.
24 A
Number of CAN busses
1
Number of connectorpins
24
Number of inputs
8
Number of outputs
8
Protection class
IP 67
Supply voltage max.
36 V
Supply voltage min.
9 V
Temperature ambient max.
+70 °C
Temperature ambient min.
-40 °C