Dobbelt rørholder ø10-10 - Grøn Glat Polypropylen - DIN 1 Twin - 110/10-PP-H
Varenummer:
11010PPH
Pakke str.:
1 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
Antal bolte
1
Bredde
30 mm
D1
10 mm
DIN størrelse
1
Diameter rør
10 mm
Farve
Green
Gruppe Stauff
1D
H
26,5 mm
L1
36 mm
L2
20 mm
Materiale
Polypropylene
Model kode
110/10-PP-H
Mærke navn
Stauff
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Type
Smooth
d2
10 mm