06.75X1.78S
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
06.75X1.78S
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
6.75 mm
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.78 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C