01BP08-30
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
19 variants
Chosen variant:
01BP08-30
Brystnippel 1/2" BSP m. 3.0mm boring
Specifications
Dimensions and shipping
Dysestørrelse
3 mm
Gevind udvendig
G 1/2 BSP
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
Overfladebehandling
El-forzinket
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,10 Kg
Net weight
0,10 Kg
Country of origin
GBR
Intrastat code
Product information
Others has been looking for
Adaptor 1/2" BSP w. 1.4mm bore
Adaptor 1/2" BSP w. 1.4mm bore