XWH38SRED
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
XWH38SRED
Banjoadapter 38S Utv-G1.1/2'' ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
38 mm
Diameter rör
38 mm
Dimension i
22 mm
Gänga utv.
G 1.1/2 BSP
L
57 mm
L1
72 mm
L2
41 mm
L3
80 mm
L4
40,5 mm
Modell kod
FI-RSW-38SR-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
65 mm
S2
55 mm
S3
60 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T1
G 1.1/2 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
55,9 mm
i
22 mm